Неділя, 23.02.2020, 02:18
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Форма входу
Статистика
Сегодня сайт посетило
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 Бабiн О.М.
Директор школи - Бабін Олександр Миколайович


На педагогічній ниві Миколаївської області за роки незалежності  зросла освітянська зірка 

Бабіна Олександра Миколайовича.

         Він - яскрава неординарна особистість, педагог великого таланту, громадський діяч.     Створюючи новітній освітній осередок у одному із найстаріших та найбільших закладів Баштанського району - Баштанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 -,  доклав чималих  власних зусиль заради прийдешніх поколінь, бо школа сьогодні утримує позиції унікального  закладу, в якому здійснюється навчальний процес на засадах нового з поєднанням кращих традицій класичної педагогіки. Баштанська ЗОШ №1 - опорна школа в районі з впровадження науково-методичної проблеми «Формування ключових компетентностей учасників навчально-виховного процесу засобами сучасного змісту шкільної освіти».ЗОШ №1 давно називають «школою мудреців». Мудрість іде від педагогів. У педагогічному колективі, який очолює Олександр Миколайович ,працюють справжні майстри. Серед них - випускники цієї школи. Та й сам Олександр Миколайович зріс на баштанській землі, як і більшість його земляків ,навчався у  тодішній Баштанській середній школі. Після закінчення Миколаївського державного педагогічного інституту ім. В.Бєлінського фізико-математичного факультету, повернувся у рідне місто Баштанку і з головою поринув у освітній процес, глибоко розуміючи педагогічні проблеми та сподівання нових освітніх  реформ. Його професійний і службовий зріст відбувався стрімко. У 1998 році  Бабін О.М.  став обіймати посаду директора Баштанської ЗОШ №1, з 1994 р. - депутат Баштанської районної ради чотирьох скликань, а з жовтня 2010 р. – депутат Миколаївської обласної ради.

   За період роботи зарекомендував себе, як досвідчений учитель  та ініціативний управлінець; вільно орієнтується у сучасних психолого-педагогічних концепціях навчання, використовує їх як основу  своєї педагогічної, управлінської діяльності. Йому притаманні  такі якості сучасного керівника: професійна компетентність, толерантність, демократичний стиль роботи, висока комунікативна культура.

       Глибоко розуміючи проблеми сучасної загальноосвітньої школи, розробив програму оптимального функціонування школи як цілісної соціально-педагогічної системи.   Бабін О.М. активно співпрацює у шкільній науковій лабораторії над реалізацією науково-методичної проблеми  щодо використання можливостей  особистісно зорієнтованого навчання для розвитку інтелектуальних та розумових здібностей учнів. Виходячи із потреб профілізації старшої школи, педагог активно співпрацює із Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти, відповідними кафедрами вищих навчальних закладів. Олександр Миколайович – учасник експерименту всеукраїнського рівня з проблеми формування критичного мислення школярів молодшого шкільного віку.

Наполегливо працює з впровадження перспективного  досвіду  вчителів. За роки його керівництва спостерігається зріст престижу і авторитету навчального закладу   завдяки перемогам школярів на ІІІ-ІУ етапах Всеукраїнських предметних олімпіад та конкурсів з української мови, біології, трудового навчання, географії, історії. Для відродження   духовних традицій народу у школі викладається  варіативний курс «Християнська етика», «Країнознавство», запроваджується військово-патріотичний комплекс  «Козацький гарт».

         У школі створена комфортна атмосфера, надаються кваліфіковані медичні послуги та послуги логопедичної і психологічної служби. Оновлені два комп’ютерних класи, шкільна бібліотека, хімічна лабораторія, три спортивних зали, їдальня, приміщення медичної та психологічної служби, учительcька, 50 % навчальних кабінетів. І, як результат, створене сучасне навчальне середовище, оновлений навчально-виховний комплекс для вирішення освітніх завдань сучасної школи, у якому всі учні можуть досягнути повного розкриття своїх здібностей, особистого розвитку.

       За багаторічну сумлінну працю з навчання і виховання підростаючого покоління , особистий внесок у справу розбудови національної освіти  Олександру Миколайовичу  у 2005  р. присвоєно  педагогічне звання «учитель-методист»., у 2007 р. нагороджено Грамотою Міністерства освіти і науки України, у 2009 р. - знаком "Лідер освіти" Миколаївщини.

        За особистий внесок у розвиток фізичної культури району та області був відзначений Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України. У 2011 р. за визначні заслуги в галузі освіти нагороджений Почесним знаком «Відмінник освіти України» та медаллю Рівноапостольного князя Володимира за впровадження курсу  «Християнська етика».  У травні 2011 р. нагороджено Грамотою Автономної Республіки Крим за активну участь у підготовці і проведенні Всеукраїнської естафети педагогічних інновацій «Нові горизонти української школи», вивчення та впровадження в практичну діяльність інноваційних форм роботи, спрямованих на розвиток загальної середньої освіти. У січні 2012 р. Бабіну О.М. вручено відзнаку Президента України – ювілейну медаль «20 років  незалежності».

Досьє

Олександр Миколайович Бабін народився 26 листопада 1962 року у с. Привільне, зріс на баштанській землі. Як і більшість його земляків, навчався у Баштанській середній школі. Після закінчення фізико-математичного факультету Миколаївського державного педагогічного інституту ім. В. Бєлінського працював у Доброкриничанській школі, а потім повернувся у рідне місто Баштанку і став самовіддано працювати, глибоко розуміючи педагогічні проблеми та суть нових освітніх реформ. Його професійний і службовий ріст відбувався стрімко. З 1998 року Бабін О. М. займає посаду директора Баштанської ЗОШ №1, з 1994 р. – депутат Баштанської районної ради чотирьох скликань, а з жовтня 2010 р. – депутат Миколаївської обласної ради. За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у справу розбудови національної освіти Олександру Миколайовичу у 2005 р. присвоєно педагогічне звання «Учитель-методист», у 2007 р. він нагороджений Грамотою Міністерства освіти і науки України, у 2009 р. – знаком «Лідер освіти» Миколаївщини. За особистий внесок у розвиток фізичної культури району та області був відзначений Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України. У 2011 р. за визначні заслуги в галузі освіти Олександр Миколайович нагороджений Почесним знаком «Відмінник освіти України» та медаллю Рівноапостольного князя Володимира за впровадження курсу «Християнська етика». У травні 2011 р. Бабін О. М. нагороджений Грамотою Автономної Республіки Крим за активну участь у підготовці і проведенні Всеукраїнської естафети педагогічних інновацій «Нові горизонти української школи», вивчення та впровадження в практичну діяльність інноваційних форм роботи, спрямованих на розвиток загальної середньої освіти. У січні 2012 р. йому вручено відзнаку Президента України – ювілейну медаль «20 років незалежності».

У жовтні 2012 року Олександр Миколайович став лауреатом щорічної Премії Верховної Ради України серед педагогічних працівників загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів.


Copyright MyCorp © 2020
Мова
КАЛЕНДАР
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Годинник